Dominikánská republika v srpnu - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 436

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Luxusní Dominikánská republika v srpnu - luxusní dovolená

Dominikánská republika v srpnu - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Dominikánské republice? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Majestic Mirage Punta Cana Resort v letovisku Punta Cana. V období od 28.8. do 5.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 47 800 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Dovolena. Do lokality Punta Cana, kde se ubytování Majestic Mirage Punta Cana Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Dominikánské republice.

Nejlevnější Dominikánská republika v srpnu - luxusní dovolená

Nejlevnější Dominikánská republika v srpnu - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Dominikánská republika v srpnu - luxusní dovolená ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Punta Cana. Svou rekreaci v období od 23.8. do 31.8.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 34 643 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 11 % z původní ceny 38 925 Kč. Bahia Principe Grand Punta Cana je situován v letovisku Punta Cana. Doprava do letoviska Punta Cana je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Dominikánské republice s průměrnou recenzí 90 % dle 51 hodnotících návštěvníků.

Dominikánská republika v srpnu - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Dominikánská republika v srpnu - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Iberostar Dominicana 5*. Recenze je udělená na základě 4 hodnotících uživatelů. V termínu od 19.8. do 29.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 41 150 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 8 % z původní ceny 44 728 Kč. Do lokality Punta Cana, kde se ubytování Iberostar Dominicana 5* nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Dominikánské republice s nejlepší recenzí v oblasti Punta Cana.

Jaké jsou možnosti dovolené v Dominikánské republice?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Dominikánské republice můžete vybrat z následujících 6 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dominikanskadovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Dominikánské republice můžete vyzkoušet například také web Dovolená Dominikánská republika. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Maroko, pobyty Německo nebo například zájezdy Polsko či Last Minute Rakousko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Dominikánská republika v srpnu - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dominikanskadovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Dominikánské republiky. Web Dominikanskadovolena.cz využívá cookies.