Dominikánská republika v srpnu - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 436

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Dominikánská republika v srpnu - slevy

Nejlevnější Dominikánská republika v srpnu - slevy

Nejlevnější dovolenou Dominikánská republika v srpnu - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Bahia Principe Grand Bavaro. Svou rekreaci v období od 28.8. do 5.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 31 700 Kč, se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 7 % z původní ceny 34 086 Kč. Bahia Principe Grand Bavaro je situován v letovisku Punta Cana. Doprava do letoviska v lokalitě Punta Cana je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Dominikánské republice s průměrnou recenzí 92 % dle 36 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Dominikánská republika v srpnu - slevy

Dominikánská republika v srpnu - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Dominikánské republice? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Bahia Principe Luxury Ambar v letovisku Punta Cana. V období od 26.8. do 3.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 37 671 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 28 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 13 % z původní ceny 43 300 Kč. Do lokality Punta Cana, kde se ubytování Bahia Principe Luxury Ambar nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha, Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Dominikánské republice.

Dominikánská republika v srpnu - slevy - nejlepší recenze

Dominikánská republika v srpnu - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Iberostar Dominicana 5*. Recenze je udělená na základě 4 hodnotících uživatelů. V termínu od 19.8. do 29.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 41 150 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 8 % z původní ceny 44 728 Kč. Do lokality Punta Cana, kde se ubytování Iberostar Dominicana 5* nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Dominikánské republice s nejlepší recenzí v oblasti Punta Cana.

Jaké jsou možnosti dovolené v Dominikánské republice?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Dominikánské republice můžete vybrat z následujících 6 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Dominikanskadovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Dominikánské republice můžete vyzkoušet například také web Dovolená Dominikánská republika. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Španělsko, pobyty Thajsko nebo například zájezdy Turecko či Last Minute Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Dominikánská republika v srpnu - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dominikanskadovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Dominikánské republiky. Web Dominikanskadovolena.cz využívá cookies.